Nasza firma zajmuje się budową nowych osiedli i sprzedażą mieszkań pod Szczecinem. Inwestycje realizujemy w miejscowościach znajdujących się w bliskiej odległości od miasta. Dzięki temu zapewniają one jednocześnie dobry dojazd do pracy czy szkoły i jednocześnie pozwalają korzystać z uroków życia blisko natury.

Dla kogo dedykowane są mieszkania na naszych osiedlach?

Nasze inwestycje to zarówno budynki wielomieszkaniowe, jak i osiedla składające się z domów w zabudowie szeregowej czy też domów bliźniaków, jak na przykład Osiedle „Nad Stawem” w Karwowie. W naszej ofercie posiadamy mieszkania o różnorodnym metrażu. Dużym zainteresowaniem cieszą się lokale z ogródkiem. Oferowane przez nas mieszkania posiadają tarasy i balkony, które zapewniają dodatkową przestrzeń do odpoczynku. Na podstawie naszych dotychczasowych inwestycji możemy zapewnić, że budowane przez Gryf Development nowe osiedla spełniają wymagania zarówno młodych, aktywnych osób mieszkających samotnie, jak i osób starszych, a także rodzin posiadających dzieci w różnym wieku.

Dlaczego warto kupić mieszkanie pod miastem?

Mieszkanie pod miastem to dobry wybór z bardzo wielu względów. Przede wszystkim pozwala ono na spędzanie czasu bliżej natury. Dostęp do terenów zielonych jest łatwiejszy i szybszy. Część mieszkań ma dostęp do ogródków, pozostałe posiadają balkony, pozwalające na przyjemne spędzanie wolnego czasu. Na osiedlach znajdują się ogrodzone, bezpieczne place zabaw. Jednocześnie nasze inwestycje zlokalizowane są w miejscach z dogodnym dojazdem do miasta. Decydując się na zakup mieszkania na naszym nowym osiedlu nie trzeba rezygnować z korzyści związanych z życiem w mieście.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej