Nowe mieszkania od dewelopera to alternatywa dla lokali z rynku wtórnego. Obydwa rozwiązania cieszą się dużym zainteresowaniem. Nasza firma oferuje nowe mieszkania na sprzedaż. Wyróżniają się one wysokim standardem, doskonałą lokalizacją i dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Planując kupno nowego mieszkania warto przyjrzeć się różnym możliwościom, dostępnym na rynku pierwotnym. W naszej ofercie posiadamy zarówno domy bliźniaki z własnymi ogródkami, domy w zabudowie szeregowej, jak i mieszkania w budynkach wielokondygnacyjnych. Nowe osiedla, takie jak Osiedle Śliwkowe w Warzymicach również zapewniają dostęp do natury. Część lokali posiada ogródki, pozostałe wyposażone są w balkony.

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie od dewelopera?

Planując zakup mieszkania od dewelopera warto zacząć od sprecyzowania swoich oczekiwań i wymagań. Bardzo ważnym aspektem jest lokalizacja. Powinna ona zapewniać dobry dojazd do miejsca pracy, a w przypadku rodzin z dziećmi, również do szkół czy przedszkoli. Duże znaczenie ma także obecność infrastruktury osiedlowej. Nowe osiedla zapewniają odpowiedniej wielkości parkingi, dobrze zorganizowane tereny zielone oraz bezpieczne place zabaw.

Mieszkanie od dewelopera – w przeciwieństwie do lokalu z rynku wtórnego – można dostosować do własnych potrzeb. Na naszych osiedlach dostępne są mieszkania o zróżnicowanym metrażu i różnej liczbie pomieszczeń. Jesteśmy przekonani, że każdy inwestor znajdzie wśród nich lokal, który spełni jego oczekiwania. W razie potrzeby, na etapie realizacji inwestycji możliwe jest jednak także dostosowanie układu pomieszczeń do własnych potrzeb. Jest to niewątpliwa zaleta zakupu mieszkania na rynku pierwotnym.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej