Osiedle „Nad Stawem” w Karwowie

Osiedle „Nad Stawem” zlokalizowane jest w Karwowie, w bliskiej odległości od Szczecina. Składają się na nie wygodne domy bliźniaki o zróżnicowanej powierzchni użytkowej – 170 mkw. lub 190 mkw. Doskonale sprawdzą się jako miejsca zamieszkania dla rodzin z dziećmi. Mogą stanowić także oazę spokoju dla osób mieszkających samotnie, niezależnie od wieku. Spokojna, cicha okolica spodoba się zarówno osobom starszym, jak i młodym, aktywnym singlom zainteresowanym aktywnością na świeżym powietrzu.

Dlaczego warto zamieszkać na Osiedlu „Nad Stawem”?

Coraz więcej osób decyduje się na zamieszkanie na obrzeżach miasta. Głównym powodem jest chęć znalezienia spokoju i odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Znaczącym atutem jest także pobliskie otoczenie. Żyjąc na przedmieściach mamy do dyspozycji większą i bardziej zaciszną przestrzeń, która daje nam poczucie większej prywatności.

Spokojne miejsce, świeże powietrze, własne podwórko to właśnie największe atuty naszej inwestycji „Nad Stawem” w Karwowie. Nie do przecenienia jest również bliskość terenów rekreacyjnych. Mieszkanie pod miastem umożliwia korzystanie z nich nie tylko w weekendy, ale także na co dzień. Dlatego też domy na naszym osiedlu stanowią tak atrakcyjne miejsce dla osób aktywnych. Mogą one cieszyć się bliskością natury i aktywnością na świeżym powietrzu każdego dnia, nie rezygnując jednocześnie z korzyści, jakie daje bliskość Szczecina.

Domy w Karwowie – nowoczesne i funkcjonalne

Realizujemy trzy domy jednorodzinne dwulokalowe z garażami. Powierzchnia użytkowa lokali to 170 mkw. lub 190 mkw. Domy usytuowane są w urokliwym miejscu w pobliżu stawu. Wszystkie posiadają własne ogrody o powierzchni ponad 400 mkw.

Oferowane przez nas domy są nowoczesne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Powstają z myślą o ludziach, którzy cenią sobie wysoką jakość i niezawodność rozwiązań. Budynki cechują się architekturą w stylu minimalistycznym. Zaprojektowane są w sposób funkcjonalny, z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Nasze domy bliźniaki dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Osiedle Nad Stawem - domy w Karwowie

Zalety inwestycji

zaciszne miejsce
otoczenie zieleni i stawu
nowoczesna, stonowana architektura
własne podwórko
bliskość miasta

Okolica

spokój, cisza
wygoda
sąsiedztwo natury
rekreacja
szybki dojazd
Strona używa cookies Dowiedź się więcej