Aktualną informację o dostępnych w naszej ofercie mieszkaniach deweloperskich zawsze znajdziesz na stronie internetowej. Prowadzimy sprzedaż w obrębie kilku inwestycji zlokalizowanych w kilku podszczecińskich miejscowościach. Dbamy o to, aby proponowane przez nas nowe mieszkania były dogodnie usytuowane, zapewniając zarówno dostęp do udogodnień związanych z życiem w mieście, jak i tak potrzebny spokój oraz otoczenie terenów zielonych i rekreacyjnych.

Nowe osiedla mieszkaniowe, które budujemy w okolicach Szczecina, są kameralne i zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie mieszkańców. Niska, rozmieszczona na dużych działkach zabudowa nie przytłacza i zapewnia wrażenie prywatności oraz bezpieczeństwa. Duża ilość zieleni uspokaja i pozytywnie nastraja oraz stanowi wspaniałe tło do relaksu. Z myślą o mieszkańcach na terenie swoich inwestycji lokujemy również garaże, miejsca postojowe czy place zabaw dla dzieci, a także dbamy o małą architekturę (oświetlenie, alejki, ogrodzenia itp.).

Komfortowe mieszkania na sprzedaż – rynek pierwotny

Nowe mieszkania na sprzedaż proponujemy w ramach obecnie prowadzonych inwestycji:


• Osiedle Śliwkowe Warzymice,
• Osiedle Brzeziny (ostatnie lokale na sprzedaż),
• Osiedle Bukszpanowa Bezrzecze 


Staramy się proponować przede wszystkim przestronne i dobrze nasłonecznione lokale. Każde z mieszkań deweloperskich wyposażone jest w loggię, taras lub ogródek, co zapewnia dodatkową, prywatną przestrzeń do relaksu. Dbamy o to, by pomieszczenia były ustawne i zapewniały szerokie możliwości aranżacji. Wybór naszej oferty oznacza również wysoki standard wykończenia – starannie i z użyciem wysokiej jakości materiałów. Zapewnia to bezproblemowe użytkowanie lokali przez wiele lat.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zakupu mieszkania bez pośredników – bezpośrednio od dewelopera. Służymy również pomocą przy wyborze odpowiedniego lokalu – prosimy o kontakt w celu uzyskania wsparcia lub dodatkowych informacji.

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej