Gryf Development oferuje mieszkania deweloperskie zlokalizowane pod Szczecinem. Miejsca pod inwestycje zawsze wybieramy niezwykle drobiazgowo, ponieważ zależy nam na tym, aby nasze osiedla zapewniały mieszkańcom dwojaki komfort. Pierwszym jest niczym nieskrępowany dostęp do terenów zielonych służących rekreacji i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Drugi stanowią udogodnienia związane z bliskością dużego miasta. Wybór nowego mieszkania od dewelopera w jednej z realizowanych przez nas inwestycji oznacza więc życie w przyjaznym, spokojnym otoczeniu oraz możliwość błyskawicznego dojazdu do centrum Szczecina zawsze, gdy zaistnieje ku temu potrzeba.

Praca w mieście i jednoczesne mieszkanie na terenach podmiejskich z dostępem do przyrody zyskało na znaczeniu szczególnie w roku 2020. Inwestorzy doświadczeni przez kolejne lockdowny i związaną z nimi przymusową izolację zaczęli poszukiwać mieszkań na rynku pierwotnym z dostępem do własnej przestrzeni rekreacyjnej na świeżym powietrzu bez konieczności odbywania podróży. Dzięki temu nasze mieszkania z ogródkami, balkonami, tarasami i loggiami zdecydowanie zyskały na popularności.

Nowe mieszkania bez pośredników

 Obecnie oferujemy nowe mieszkania bez pośredników w dwóch lokalizacjach:

  • Osiedle Śliwkowe Warzymice – budownictwo wielorodzinne, sprzedaż mieszkań,
    Osiedle Nad Stawem w Karwowie – budownictwo jednorodzinne, sprzedaż domów.

    Nowe osiedla tworzone przez Gryf Development to zamknięte przed wzrokiem przechodniów kameralne enklawy zaprojektowane w całości z myślą o komforcie mieszkańców. Niska zabudowa zlokalizowana na dużych działkach pozwala na dużą prywatność, a otaczająca budynki zieleń łagodnie uspokaja zmysły i ułatwia relaks po nawet najcięższym dniu. Tworząc nowe mieszkania na sprzedaż, nie zapominamy także o potrzebach mieszkańców w zakresie infrastruktury ułatwiającej codzienne funkcjonowanie. Dla dzieci budujemy bezpieczne place zabaw, a zmotoryzowani mieszkańcy docenią obecność garaży i miejsc postojowych. Przykładamy dużą wagę także do elementów małej architektury, które stanowią idealne dopełnienie nieruchomości mieszkalnych. Stylowe oświetlenie, funkcjonalnie zaplanowane alejki oraz eleganckie ogrodzenia, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa to tylko niektóre z elementów, jakie znajdziesz na terenie naszych inwestycji z rynku pierwotnego.

Sprzedaż nowych mieszkań w Szczecinie

 W ofercie sprzedaży nowych mieszkań w Szczecinie prowadzonej przez Gryf Development znaleźć można lokale o różnorodnym metrażu. Dzięki temu każdy, kogo interesują tanie mieszkania znajdzie wśród nich te idealnie dopasowane do swoich aktualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości. Mamy coś dla singli szukających swojego miejsca do życia po wyprowadzce z domu rodzinnego, dla par, które chcą zamieszkać razem, dla rodzin z małymi i nieco starszymi dziećmi, jak również dla seniorów, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia na emeryturze.

Nasze mieszkania są przestronne, ustawne, doskonale nasłonecznione i wykończone z zastosowaniem najwyższej jakości surowców i materiałów. Co oznacza ich bezproblemowe użytkowanie przez wiele kolejnych lat. Dodatkowo każdy z dostępnych lokali wyposażony jest w ogródek, taras, loggię lub balkon doskonałe do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jeśli interesuje Cię zakup mieszkania od dewelopera, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych lokali. A jeśli nie wiesz która nieruchomość najlepiej spełni Twoje oczekiwania, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży nowych mieszkań w Szczecinie. Pamiętaj – jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji inwestycji, zawsze, gdy nas potrzebujesz.  

Strona używa cookies Dowiedź się więcej