Osiedle Śliwkowe Warzymice

Osiedle Śliwkowe to jedna z naszych najnowszych inwestycji. Usytuowany w Warzymiach nieopodal Szczecina kompleks oferuje dogodne położenie i przestronne, wygodne lokale. W ofercie znajdują się 2, 3, 4 i 5-pokojowe mieszkania z ogródkiem, balkonem, loggią lub tarasem, a także mieszkania dwupoziomowe z antresolą. Całość otoczona jest zielenią i terenami rekreacyjnymi, co zapewnia doskonałe warunki bytowe zarówno dla rodzin, jak i singli oraz osób w każdym wieku.

Połączenie komfortu i estetyki

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym, inteligentnemu wyposażeniu lokali, a także wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, oferowane mieszkania łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Proponujemy lokale o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie, które umożliwiają swobodną aranżację i dostosowanie do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Duża ilość światła wpadającego do pomieszczeń i ich przemyślany rozkład zapewniają przyjazną atmosferę i wrażenie przestrzenności.

Mieszkanie z ogródkiem w Szczecinie

Rok 2020 i związana z nim ogólnoświatowa pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób przedefiniowało swoje podejście do miejsca zamieszkania. Przedłużające się lockdowny i związana z nimi konieczność samoizolacji sprawiła, że mieszkańcy budownictwa wielorodzinnego zaczęli doceniać swobodny dostęp do choćby najmniejszej połaci zieleni. To zaowocowało zwiększonym zainteresowaniem nieruchomościami, które w swoim założeniu zapewniają dostęp do własnego terenu zielonego. Mieszkania z ogródkiem dostępne na Osiedlu Śliwkowym w Szczecinie pozwalają cieszyć się relaksem na świeżym powietrzu w każdych okolicznościach, a zainteresowanie nimi sukcesywnie rośnie. Jeśli więc marzysz o komfortowym miejscu do życia w otoczeniu przyrody, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań z ogródkiem. Pamiętaj, że oferujemy także mieszkania deweloperskie z wygodnymi tarasami, loggiami oraz balkonami. Jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich odpowiednią przestrzeń dla siebie i swoich bliskich.

 

Gryf Development

Mieszkania

słoneczne i jasne
głównie od strony południowo-zachodniej
przestronne,
komfortowe i ergonomiczne
wygoda – winda z dostępem
do podziemnego garażu
możliwość
wydzielenia kuchni
wypoczynek duże ogrody,
tarasy, loggie i balkony

Znajdź mieszkanie w etapie I

Kliknij w wybraną kondygnację, aby zobaczyć mieszkania lub skorzystaj z wyszukiwarki.

Zobacz mieszkania w etapie III

Budynek A, parter

Garaż Parter 1 piętro 2 piętro 3 piętro
Garaż Parter 1 piętro 2 piętro 3 piętro
Garaż Parter 1 piętro 2 piętro 3 piętro
powrót
znajdź mieszkanie

Osiedle

wyjątkowa,
nowoczesna architektura
kameralność i bezpieczeństwo –
ścieżki dla pieszych z dala od jezdni
wydzielona strefa
zabaw dla dzieci
dostępność
miejsc parkingowych
komórki lokatorskie przynależne
do każdego mieszkania

Plan osiedla śliwkowego

Ta podszczecińska okolica ewoluuje z roku na rok i przekształca się na korzyść mieszkańców. Powstają nowe obiekty usługowe, linie autobusowe zmieniają trasy, rozbudowuje się infrastruktura drogowa, by jeszcze bardziej usprawnić komunikację z centrum Szczecina. Wybór mieszkania w tym rejonie to rewelacyjna inwestycja na długie lata i gwarancja wysokiego komfortu związanego z licznymi udogodnieniami przy jednoczesnym braku zgiełku.

Standardy osiedla Śliwkowego:

  • Wjazd na osiedle
  • Parking osiedlowy
  • Podziemne garaże
  • Plac zabaw
  • Wiaty śmietnikowe
  • Chodnik wzdłuż osiedla

Okolica

spokój, cisza i czyste
powietrze
- obrzeża miasta
wygoda – w pobliżu placówki
szkolne, medyczne, handlowe oraz przystanki komunikacji miejskiej
sąsiedztwo natury - trasa „Orła Bielika”, tereny Doliny Dolnej Odry / Natura 2000
rekreacja – malownicze trasy pieszo-rowerowe dostępne spod domu, nowe nabrzeże w Siadle Dolnym
szybki dojazd – rozbudowa obwodnicy Warzymic i Przecławia
Etap budowy - czerwiec 2020

Budynki A, B i C są już na ukończeniu. W lipcu i sierpniu przekażemy klucze do mieszkań. Aktualnie trwają prace zagospodarowania terenu wokół budynków.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej