Aktualne inwestycje

Zobacz nasze wcześniejsze realizacje

Gryf Development

Gryf Development – sprzedaż nowych mieszkań w Szczecinie

Gryf Development to doświadczony deweloper oferujący komfortowe mieszkania bez pośredników. Naszą specjalnością są kameralne inwestycje wielorodzinne usytuowane na obrzeżach Szczecina. Nowe osiedla tworzone przez naszą firmę zapewniają mieszkańcom doskonałe warunki m.in. dzięki przemyślanemu położeniu, które gwarantuje jednocześnie wytchnienie od zgiełku miasta oraz szybki dojazd do centrum. Prowadzimy sprzedaż nowych mieszkań w ramach kilku inwestycji o zróżnicowanym charakterze, wszystkie łączy jednak wysoki standard wykończenia, dogodna lokalizacja oraz zaprojektowanie z myślą o potrzebach użytkowników.

Uznany deweloper ze Szczecina

Gryf Development to deweloper, który na rynku nieruchomości działa nieprzerwanie od 2003 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy z powodzeniem kilka projektów zamkniętych osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie Szczecina. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z różnych dziedzin składających się na kompleksową budowę nieruchomości jednorodzinnych i wielorodzinnych. Łączy ich jednak szczere zaangażowanie w pracę, bogate doświadczenie branżowe, szeroka wiedza fachowa, którą nieustannie aktualizują, aby zapewniać naszym klientom nowatorskie rozwiązania oraz umiejętności praktyczne. Jako uznany deweloper jesteśmy w stanie tworzyć nowe osiedla, które zaspokajają potrzeby mieszkaniowe nawet najbardziej wymagających klientów niezależnie czy mamy do czynienia z singlami, parami, rodzinami z dziećmi czy seniorami.

Deweloperzy na rynku szczecińskim są różni, podejmując współpracę z Gryf Development możesz mieć pewność, że stawiasz na najwyższą jakość, którą potwierdza szerokie grono zadowolonych klientów zamieszkujących wybudowane przez nas inwestycje.

Nowe mieszkania od dewelopera

Nadrzędnym celem prowadzonej przez nas działalności deweloperskiej jest zapewnienie zainteresowanym inwestorom nowych mieszkań w podwyższonym standardzie. Wszystkie inwestycje projektujemy z dbałością o detale, dzięki czemu powstałe osiedla są przyjaznymi enklawami, do których przyjemnie jest wracać po wyczerpującym dniu pracy. Na koncie mamy kilka z powodzeniem zrealizowanych osiedli, które doskonale pełnią swą funkcję. Jeśli więc poszukujesz odpowiedniego miejsca do życia dla siebie i swoich bliskich zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą realizacji dewelopera Gryf Development. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych inwestorów w zakresie zakupu mieszkania od dewelopera są różne, dlatego też proponujemy szeroki wybór lokali o zróżnicowanym metrażu. Oferujemy również aktywną pomoc przy wyborze odpowiedniego lokalu – wystarczy skontaktować się z biurem sprzedaży w Szczecinie. Wiedza oraz doświadczenie naszego zespołu profesjonalistów są do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanej.

więcej o naszej firmie
Gazele biznesu
3 miejsce w woj. Zachodniopomorskim 2007
Gazele biznesu
8 miejsce w woj. Zachodniopomorskim 2008
Diament miesięcznika Forbes
22 miejsce "Firmy od 5 do 50mln" w woj. Zachodniopomorskim 2008
Strona używa cookies Dowiedź się więcej