Osiedle Bukszpanowa w Bezrzeczu

Nowoczesne Osiedle Bukszpanowa zlokalizowane jest w Bezrzeczu. W jego skład wchodzą cztery domy z zabudowie szeregowej. Ta realizowana w latach 2018-2019 inwestycja jest już zakończona. Powstałe w jej wyniku budynki cechują się estetycznym wykończeniem i solidnym wykonaniem. Do ich budowy użyto najwyższej jakości materiałów. Nowoczesna architektura domów doskonale współgra ze spokojną, zieloną okolicą.

Domy przy Bukszpanowej to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi, dla osób starszych, w tym również dla singli. Bliskość natury spodoba się ludziom w każdym wieku. Dogodny dojazd do centrum Szczecina i jednocześnie możliwość aktywnego spędzania czasu na łonie natury na co dzień stanowią istotne zalety naszej inwestycji.

Domy przy Bukszpanowej

Przy ulicy Bukszpanowej powstały cztery jednorodzinne domy mieszkalne w zabudowie szeregowej. Każdy z nich wyposażony jest we wbudowany garaż. Powierzchnia użytkowa lokali to 148 mkw. lub 160 mkw. Domy usytuowane są na działkach umożliwiających wypoczynek we własnym ogrodzie.

Osiedle Bukszpanowe to inwestycja dla osób wymagających komfortowej przestrzeni mieszkalnej, spokoju i otoczenia zieleni. Kameralność Bukszpanowej zapewnia mieszkańcom ciszę i prywatność, a dogodne usytuowanie umożliwia szybki dojazd do centrum Szczecina. Rozwijająca się infrastruktura zapewnia wygodę mieszkania w tej okolicy i sprawia, że domy stanowią opłacalną inwestycję finansową.

Szczecin Bezrzecze - domy w zabudowie szeregowej

Zalety inwestycji

nowoczesna architektura
przestronne i słoneczne
wypoczynek
ogród
garaże

Okolica

spokój, cisza
wygoda
sąsiedztwo natury
rekreacja
szybki dojazd
Strona używa cookies Dowiedź się więcej