Tęczowe Ogrody – komfortowe mieszkania pod Szczecinem

19 / 08 / 2022
Tęczowe Ogrody – komfortowe mieszkania pod Szczecinem

Szukasz kameralnego osiedla mieszkaniowego, które zlokalizowane jest nieopodal Szczecina? Chcesz zamieszkać w cichej, spokojnej i zielonej okolicy? Osiedle Tęczowe Ogrody spełni wszystkie Twoje oczekiwania, gwarantując komfort i wygodę zamieszkania! Sprawdź i przekonaj się, że Tęczowe Ogrody to miejsce, w którym znajdziesz wymarzone mieszkanie i rozpoczniesz nowy rozdział życia.

Tęczowe Ogrody – zielona oaza ciszy i spokoju nieopodal Szczecina

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe idealnie wpisują się w potrzeby osób, które chcą zamieszkać z dala od zgiełku miasta, jednak cenią sobie ułatwienia związane z zamieszkiwaniem w bliskości aglomeracji miejskich. Osiedle Tęczowe Ogrody jest doskonale skomunikowane ze Szczecinem, zapewniając szybki i bezproblemowy dojazd do szkoły, pracy oraz sklepów, co znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie. Zlokalizowane w cichej, spokojnej oraz zielonej okolicy zapewnia idealne warunki do zamieszkania dla osób z różnych grup wiekowych m.in. rodzin z dziećmi, par i seniorów.

Inwestycja była realizowana w latach 2005-2010. Osiedle Tęczowe Ogrody tworzy 11 budynków wielorodzinnych, w których znajduje się 181 mieszkań o różnorodnym metrażu. Mieszkania znajdujące się na parterze mają ogródki, a mieszkania usytuowane na wyższych kondygnacjach balkony.

Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Tęczowe Ogrody?

Osiedle Tęczowe Ogrody zostało zaprojektowane w sposób, który ułatwia codzienne funkcjonowanie, zachęcając do relaksu w cichej i zielonej okolicy. Niska zabudowa sprawia, że wewnątrz osiedla można w pełni cieszyć się słońcem. Na terenie osiedla znajdują się dwa bezpieczne place zabaw dla dzieci, boisko, mała architektura i mnóstwo niskiej oraz średniej zieleni, a także trawników. Atutem osiedla Tęczowe ogrody jest również bezpieczne otoczenie budynków oraz bliskość centrów handlowych. 

Osiedle Tęczowe Ogrody w Warzymicach gwarantuje komfort i wygodę zamieszkania w nowoczesnym, kameralnym i przyjaznym mieszkańcom miejscu. Mieszkania o różnym metrażu pozwalają wybrać idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb przestrzeń do życia, w której można cieszyć się pełnią relaksu, świeżym powietrzem oraz odpoczynkiem od zgiełku i hałasu wielkiego miasta.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej