Osiedle Tęczowe w Warzymicach. Zobacz czym powinno cechować się osiedle przyjazne dla rodzin

12 / 08 / 2022
Osiedle Tęczowe w Warzymicach. Zobacz czym powinno cechować się osiedle przyjazne dla rodzin

Zauważalne jest zwiększone zainteresowanie zakupem mieszkania na osiedlach przyjaznych rodzinom, które znajdują się blisko dużych miast. Nie ma się czemu dziwić, bo zaczynamy doceniać możliwość odpoczynku w cichej i spokojnej okolicy, w której możemy oddychać wolnym od spalin powietrzem. Czym charakteryzuje się osiedle mieszkaniowe przyjazne rodzinom? Dlaczego warto na nim zamieszkać? Podpowiadamy.

Osiedle przyjazne dla rodzin, czyli jakie?

Osiedle przyjazne dla rodzin to miejsce, w którym można w pełni cieszyć się każdym dniem, korzystając z udogodnień, jakie zapewnia otoczenie naszego mieszkania. Doskonałym przykładem osiedla mieszkaniowego, które zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach, jest osiedle Tęczowe w Warzymicach nieopodal Szczecina. Miejsce to zaskakuje ciszą, spokojem oraz nowoczesną architekturą, która jest zgodna z najnowszymi standardami. Brak wysokich budynków pozwala w pełni cieszyć się słońcem podczas przebywania na świeżym powietrzu, zachęcając do korzystania z m.in. bezpiecznego placu zabaw dla dzieci oraz okazji do zacieśniania sąsiedzkich więzi. Osiedle przyjazne rodzinom to bezpieczne, komfortowe i pełne zieleni miejsce do życia, w którym bez problemu można poruszać się z wózkiem oraz zapewnić dzieciom odpowiednią dawkę aktywności. Osiedle przyjazne rodzinom jest ogrodzone, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz pozwala uniknąć niebezpiecznych sytuacji

Osiedle Tęczowe w Warzymicach – dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Osiedle Tęczowe tworzy 5 budynków wielorodzinnych o trzech kondygnacjach. Znajdują się w nich jednopoziomowe i dwupoziomowe mieszkania o różnym metrażu, które mają balkony oraz prywatne ogródki. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń mieszkalna oraz przestrzeń wspólna pozwalają cieszyć się wygodą i funkcjonalnością, co znacząco podnosi komfort życia. Osiedle Tęczowe jest doskonale skomunikowane ze Szczecinem i znajduje się w niedalekiej odległości od centrów handlowych. Cicha i spokojna okolica zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a kojąca zieleń łagodzi stres, który związany jest z szybkim tempem życia. Osiedle Tęczowe to idealne miejsce nie tylko dla rodzin, ale także planujących powiększenie rodziny par oraz każdego, kto chce połączyć komfort zamieszkania poza miastem z wygodą bezproblemowego i szybkiego dojazdu do Szczecina.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej