Czym powinna się cechować dobra studencka kawalerka?

21 / 09 / 2022
Czym powinna się cechować dobra studencka kawalerka?

Dobra kawalerka dla studenta, czyli właściwie jaka? Odpowiedź na to pytanie jest trudna, bo każdy ma swoje potrzeby i oczekiwania, które powinno spełniać kupione mieszkanie. W przypadku kawalerek wybór jest dość ograniczony, bo wszystkie lokale typu M1 i M2 cechują się podobnym metrażem i oferują jedno pomieszczenie mieszkalne. Na co warto zwrócić uwagę, szukając kawalerki dla studenta? Podpowiadamy.

Kawalerka - idealne mieszkanie na start

Kawalerka to chętnie wybierane rozwiązanie na start, które pozwala wkroczyć w dorosłość. Jest ona nie tylko inwestycją w przyszłość młodego człowieka, który chce prowadzić dorosłe życie na własny rachunek, ale także doskonałą lokatą oszczędności, bo kupując kawalerkę, zanim dziecko zacznie studiować, możemy wynajmować lokal, zyskując dodatkowe źródło dochodu. Większość kawalerek charakteryzuje się podobnym metrażem, jednak niektórzy deweloperzy oferują lokale o wyjątkowej funkcjonalności. To okazja do zyskania kilku dodatkowych metrów kwadratowych oraz zamieszkania w lokalu, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach nabywców nieruchomości. 

Kawalerka kawalerce nierówna…

Idealnym wyborem dla studenta jest kawalerka na osiedlu, które zapewnia odpowiednie warunki do relaksu po ciężkim dniu oraz łatwy dojazd na uczelnię. Na nowoczesnych, podmiejskich osiedlach mieszkaniowych możemy dokonać zakupu mieszkania M1, czyli mieszkania typu studio z aneksem kuchennym, a także mieszkania M2 z osobną kuchnią, co pozwala dopasować układ pomieszczeń do indywidualnych potrzeb. Dobra kawalerka to kawalerka, która została zaprojektowana w przemyślany sposób, pozwalając cieszyć się wygodą i komfortem zamieszkania na niewielkiej przestrzeni. Warto zwrócić uwagę, czy wraz z kawalerką możemy również wykupić miejsce parkingowe, które znacząco ułatwia życie zmotoryzowanym studentom.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej