Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w obrębie kilku inwestycji zlokalizowanych w okolicach Szczecina. Wybierając miejsca na osiedla, dbamy o to, aby ich usytuowanie zapewniało nie tylko dostęp do terenów zielonych oraz miejsc służących rekreacji, ale również do udogodnień, jakie zapewnia życie w mieście. Sprawny dojazd do centrum Szczecina pozwala na pracę w dużej aglomeracji miejskiej i zamieszkanie na terenach, które cechuje znacznie większy spokój. To pożądane przez inwestorów połączenie szczególnie po przymusowym zamknięciu wiosną 2020 roku, które uświadomiło nam wszystkim, jak ważny jest niczym nieskrępowany dostęp do świeżego powietrza i otaczającej nas przyrody bez konieczności odbywania długich podróży.

Sprzedaż nowych mieszkań

Nowe osiedla mieszkaniowe, które budujemy w okolicach Szczecina, są kameralne i zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie mieszkańców. Niska, rozmieszczona na dużych działkach zabudowa nie przytłacza i zapewnia wrażenie prywatności oraz bezpieczeństwa. Duża ilość zieleni uspokaja i nastraja pozytywnie oraz stanowi wspaniałe tło do relaksu. Z myślą o komforcie zmotoryzowanych mieszkańców na terenie swoich inwestycji lokujemy również garaże i miejsca postojowe. Nie zapominamy także o najmłodszych, dla których budujemy bezpieczne place zabaw. Dbamy również o małą architekturę tj. oświetlenie, alejki, ogrodzenia itp., która stanowi idealne dopełnienie budynków mieszkalnych.


Prowadzimy aktywną sprzedaż nowych mieszkań deweloperskich, a aktualne informacje o dostępnych lokalach można znaleźć na naszej stronie internetowej. Jeśli więc interesuje Cię zakup mieszkania od dewelopera, zachęcamy do kontaktu.

Komfortowe mieszkania na sprzedaż – rynek pierwotny

Aktualnie rynek pierwotny ma do zaoferowania wiele możliwości, dzięki czemu każdy inwestor, którego interesują nowe mieszkania, może wybrać spośród nich ten lokal, który idealnie wpisuje się w jego aktualne potrzeby. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, również w naszych inwestycjach znaleźć można tanie mieszkania o różnym metrażu idealne dla rodzin, par oraz singli.

Nowe mieszkania na sprzedaż proponujemy obecnie w ramach dwóch prowadzonych inwestycji:
• Osiedle Śliwkowe Warzymice - mieszkania,
• Osiedle Nad Stawem w Karwowie - domy,


Nowe osiedla budujemy w taki sposób, aby zapewnić inwestorom przede wszystkim przestronne i dobrze nasłonecznione lokale. Każde z mieszkań deweloperskich wyposażone jest w loggię, taras, balkon lub ogródek, co zapewnia dodatkową, prywatną przestrzeń do relaksu. Dbamy o to, by pomieszczenia były ustawne i zapewniały szerokie możliwości aranżacji. Wybór naszej oferty oznacza również wysoki standard wykończenia – starannie i z użyciem wysokiej jakości materiałów. Zapewnia to bezproblemowe użytkowanie lokali przez wiele lat.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zakupu mieszkania bez pośredników – bezpośrednio od dewelopera. Służymy również pomocą przy wyborze odpowiedniego lokalu. W celu uzyskania wsparcia lub dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży w Szczecinie.

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej